• kontakt@powlokiceramiczne.edu.pl

Powłoka Kwarcowa

Powłoka Kwarcowa

Usługa taka była przygotowana dla aut nowych albo takich, w których lakier jest w dobrej kondycji. Tam gdzie lakier nie będzie w dobrym stanie konieczna będzie korekta lakieru. Technologia kwarcowa jest przełomem w dziedzinie zabezpieczeń i będzie odpowiadać za ochronę przed kwaśnymi deszczami, owadami oraz zarysowaniami. Efekt na koniec będzie rzeczywiście doskonały.

Możliwa do uzyskiwania będzie doskonała, gładka powierzchnia, pozwala się cieszyć pięknym plaskiem lub też lustrzanym odbiciem lakieru. Powłoka kwarcowa nie jest naturalnym ani syntetycznym woskiem. W ciągu mniej więcej 12 godzin po dokonaniu aplikacji z płynu powłoka zmieni się w żel a z żelu w twarde, kwarcowe ciało stałe.

W przeciwieństwie do innych zabezpieczeń, które chronią przed działalnością warunków atmosferycznych, UV. Powierzchnia kwarcowa będzie w odpowiedni sposób chronić przed rysowaniem lakieru. Jest to trwała powłoka nieorganiczna, która ma maksymalnie pół mikrona jest niewrażliwa na APC, chemię do mycia czy alkohol.

Zabezpiecza przed:

- rysami na lakierze nawet mniej więcej do 50 procent

- kwaśnymi deszczami

- ptasimi odchodami

- osadami z ulic

- solą drogową

Wosk samochodowy

- odbarwieniami od szkodliwego promieniowania UV

- chemią zasadową, która jest stosowana na myjniach

- odporna na wysokie temperatury.

Nanocząsteczkowa powłoka

Powłoka zawierać będzie nanocząsteczki, które mogą stworzyć wyjątkową twardą warstwę ochronną. Tworzy się wyjątkowy efekt ochronny, dzięki któremu mamy możliwość działać przeciwko rysowaniu powierzchni. Utrzymuje się on dłużej niż inne środki ochrony jakie są stosowane. Dzięki swoim właściwościom hydrofobowym dbać będzie i chronić powłokę lakierniczą auta.

Poza tym będzie to utrudniać przyleganie brudu do powierzchni samochodu. Dodatkowo taka powłoka będzie elementem, który sprawi, że będzie można uzyskiwać wyjątkowy piękny połysk i będzie zwiększone odbijanie światła a to znaczy, że będzie ochrona przed promieniowaniem UV.

Nie da się usunąć tego przy pomocy wody czy środków zasadowych albo też innych detergentów. Zastosowanie powłoki będzie ułatwiać codzienny proces pielęgnacji pojazdu, będzie szansa na to, by utrzymywać również go w idealnym stanie. Polecamy zabezpieczania kwarcowe do samochodów używanych, ale mogą być one również stosowane na samochodach nowych. W przypadku aut używanych zaleca się przeprowadzić pełną renowację, a następnie dopiero jego zabezpieczenie.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz