• kontakt@powlokiceramiczne.edu.pl

POWŁOKI KWARCOWE, CERAMICZNE I HYBRYDOWE

POWŁOKI KWARCOWE, CERAMICZNE I HYBRYDOWE

Powłoki na samochód to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Można oczekiwać, że dzięki temu zabezpieczenie lakieru będzie skuteczne i nawet przed mikrozarysowaniami będzie się można ochronić. Są to takie rozwiązania, które będą skutecznie minimalizować przyczepność brudu, dzięki temu, że nadaje się im właściwości gwarantujące samooczyszczenie.

Jak do tej pory jest to najlepsza skuteczna ochrona przed warunkami atmosferycznymi, promieniami UV czy chemikaliami. Są one odporne nawet na silne zimowe płyny do spryskiwaczy, wysokie temperatury czy substancje, które mają żrący charakter. Dzięki temu między innymi skutecznie będzie można zabezpieczyć felgi. Nawet, gdy chodzi o auta, które maja sportowy układ hamulcowy jest to szansa na oczyszczenie kół po długich trasach czy po wypadach na tor.

Oprócz ochrony nadaje się maksymalny połysk, szklistość czy gładkość powierzchni. Przygotowanie powłoki kwarcowej, ceramicznej czy hybrydowej jest możliwe wyłącznie, gdy wcześniej przeprowadzi się odpowiednie przygotowanie lakieru. Musi on być odpowiednio wyczyszczony a następnie dopiero powłoka może być realizowana i to wyłącznie z użyciem produktów od najlepszych światowych producentów.

Zatem którą powłokę wybrać?

Każde rozwiązanie ma zalety i wady, dlatego trzeba sobie rozważyć co będzie najlepsze.

Zarysowania lakieru

Powłoka kwarcowa

Jeśli ktoś planuje jeździć samochodem dłużej niż przez półtora roku i cieszyć się doskonałą ochroną lakieru, ale jednocześnie myśli o minimalizowaniu kosztów to wydaje się, że właśnie powłoka kwarcowa będzie dla niego idealnym rozwiązaniem.

Powłoka ceramiczna

Trwałość tej powłoki to nawet pięć lat. Ochrona jest rzeczywiście perfekcyjna, ponieważ powłoka ma idealną twardość i dzięki temu jest w stanie skutecznie chronić nawet przed mikrozarysowaniami. Szklistość jest również idealna, dlatego będzie można wyróżniać się z tłumu. Powłoka jest przygotowana zarówno dla nowych jak i używanych pojazdów.

Powłoka hybrydowa

To rozwiązanie, przy którym cena jest bilansowana pomiędzy oboma rozwiązaniami a jednocześnie producenci zapewniają nas, że powłoka hybrydowa to takie rozwiązanie, które w sposób skuteczny łączy najlepsze cechy obu powłok, dlatego będzie to rozwiązanie polecane dla tych, którzy chcą mieć świetną ochronę, ale jednocześnie chcą decydować się od razu na ceramiczną powłokę. Hybryda świetnie radzi sobie przez trzy lata.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz