• kontakt@powlokiceramiczne.edu.pl

Zalety powłok ceramicznych

Zalety powłok ceramicznych

Karoseria samochodu to jak jego skóra. Dlatego właśnie trzeba o nią odpowiednio dbać i gwarantować ochronę, by zawsze mogła się prezentować efektownie. Powłoka ochronna zarówno kwarcowa jak i ceramiczna to przełom jeśli chodzi o ochronę lakieru na samochodzie. Inaczej niż to się dzieje w przypadku zwykłego wosku te właśnie powłoki będą stanowić produkt oparty o nanotechnologię, która nie tylko nabłyszcza karoserię, ale także ją chroni i zamienia w twardy pancerz.

Główną zaletą powłok ceramicznych i kwarcowych jest ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi jakie wpływają na samochód. Będą one nie tylko uodparniać lakier na działanie promieniowania UV, wahania temperatury i substancji chemicznych takich jak sól drogowa. Można oczekiwać również ochrony przed zarysowaniami. Są one dużo bardziej odporne również na używanie chemii samochodowej i alkoholi.

Takie powłoki charakteryzują się trwałością, ponieważ ich żywotność jest nawet do dwóch lat. Charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami hydrofobowymi, powłoki ceramiczne, kwarcowe są praktycznie niemożliwe do usunięcia pod ciśnieniem. To skuteczny sposób by zapewnić karoserii ochronę na lata.

Mamy więc odpowiednie propozycje, jeśli chodzi o dostępne powłoki ceramiczne

Karoseria auta

Powłoki ceramiczne

Nano-Coat 2.0 to bezbarwna powłoka ceramiczna, która charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością oraz jest odporna na zarysowania oraz czynniki chemiczne. Lakier będzie chroniony nawet przed niewielkimi zarysowaniami, nie będzie przejmował brudu, dzięki temu mycie samochodu będzie łatwiejsze.

Ceramic Pro Light to wyjątkowa propozycja wśród powłok. Dzięki wykorzystaniu nanocząsteczek formuje się specjalną powłokę, która będzie chronić nawet przed mikrorysami. Chroni również przed działaniem środków chemicznych.

Powłoki kwarcowe

Gyeon Q2 Prime to rewolucja na rynku, która będzie dobra dla każdego lakieru. Odpowiednio długotrwale chroni przed pojawieniem się rys czy innych defektów. Będzie odporna na promieniowanie UV oraz środki chemiczne o różnym pH.

CQuartz to powłoka, która będzie miała przełomową formułę, ponieważ dobrze zabezpiecza lakier i inne elementy zewnętrzne pojazdy. W przeciwieństwie do wosku tradycyjnego wosku po kilkunastu godzinach będzie to żel a dalej robi się z tego twarda tarcza ochronna.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz