• kontakt@powlokiceramiczne.edu.pl

Uzyskaj samochód naprawdę, naprawdę, NAPRAWDĘ czysty!

Uzyskaj samochód naprawdę, naprawdę, NAPRAWDĘ czysty!

Ja może być dużo pracy i uwagą szczegóły dostawać twój samochód naprawdę czysty... szczególnie jeżeli ja jest dosyć brudny zaczynać od... ale tutaj są niektóre pomysły dla naprawdę gruntownego sprzątania który no myśleć może ty!

--Tani pędzel z pianki może dostać się do szczelin (np. otworów wentylacyjnych), co może być niemożliwe w innym przypadku. Kiedy wyrzucasz kurz z tych miejsc, trzymaj w drugiej ręce ssawkę do odkurzacza, aby zasysać go i zapobiegać osadzaniu się go w innych miejscach.

--Szczotka z miękkim włosiem jest idealna do czyszczenia wokół gałek radiowych i innych przycisków.

--Podczas sprzątania, nie zapomnij zlokalizować filtra powietrza w kabinie i wymienić go. Brudny filtr powietrza w kabinie może prowadzić do wielu dziwnych zapachów i smrodów. Sprawdź instrukcję obsługi; lokalizacja filtra powietrza w kabinie może się różnić w zależności od marki/modelu.

--Wyrzućcie wszystkie śmieci. To oznacza sprawdzanie pod siedzeniami i daleko w przednich studniach na stopy, nawet pod kreską.

--Magiczna gumka do ścierania, z lekkim otarciem, może być świetna do usuwania kroplówek, plam i resztek zarówno ze skóry jak i z tkanin.

--Podpórki i panele drzwiowe mają tendencję do brudów z osadzonym brudem. Łagodny roztwór mydła i wody zrobi tę sztuczkę; szorować szczoteczką do zębów, aby usunąć ten brud. Szczoteczka do zębów jest również bardzo przydatna do usuwania brudu i drobnych okruchów ze szwów poduszek siedzeń.

--Jeśli deska rozdzielcza lub fotele zaczęły wysychać lub pękać, można je kondycjonować i polerować oliwą z oliwek.

--Sierść psa na płóciennej tapicerce? Spróbuj rozpylić butelkę wody i ssawkę, a następnie odkurzyć to, co pozostało. Jeśli po tym wszystkim pozostały, spróbuj podwoić długość taśmy klejącej do pętli i zebrać pozostałości.

--Plamy w tapicerce lub dywanach mogą wychodzić zaskakująco dobrze z rozcieńczonym uniwersalnym środkiem czyszczącym, gąbką lub szczotką i ściereczkami do prania.

Z odrobiną czasu i smaru łokciowego, będziesz znowu jeździć w ładnym, czystym samochodzie. Mam nadzieję, że to pomoże!

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz