• kontakt@powlokiceramiczne.edu.pl

Kompleksowe zakładanie powłok lakierniczych kwarcowych i teflonowych

Kompleksowe zakładanie powłok lakierniczych kwarcowych i teflonowych

Głębia refleksów, doskonały blask i głęboki odcień karoserii budzą pożądanie pośród wszystkich kierowców. Do tego można powiedzieć, że pikanterii wszystkiemu może dodawać długotrwała ochrona lakieru na całej jego powierzchni. Tego typu efekt będzie możliwy do uzyskania, jeśli nałoży się powłoki zabezpieczające karoserię.

Powłoka kwarcowa

To taka metoda, która pozwala nam podkreślać piękno lakieru a jednocześnie zapewni się najwyższy stopień ochrony niezależnie od tego jakie czynniki na nasze auto będą działać. Będzie to również ochrona przed pojawieniem się mikrouszkodzeń. Podczas procesu nakładania tworzy się ściśle przylegająca do naszego lakieru warstwa, która staje się bardzo twarda.

W ten sposób stworzy się pancerz i dzięki temu będzie pełna ochrona przed działaniem różnych czynników takich jak chemia czy substancje żrące. Istotnym faktem będzie to, że warstwa odpycha zabrudzenia i dzięki temu rzadziej będzie się korzystać z mycia pojazdu. dodatkowo powłoka będzie niezmywalna a jej właściwości utrzymywać się będą do dwóch lat.

Powłoka lakiernicza

Proces nakładania powłoki wymaga idealnego przygotowania naszego pojazdu. dlatego z myślą o klientach przygotowuje się kompleksowe rozwiązania, które pozwolą nałożenie warstw ochronnych. Przygotowanie auta rozpoczyna się od jego bardzo dokładnego mycia razem z czyszczeniem lakieru zmywaczami.

Tak przygotowana powierzchnia może być sprawdzona i wszelkie istniejące rysy będą usuwane. Następnie będzie można nakładać kolejne pasty i dopiero w ostatecznym rozrachunku będzie można podjąć się realizacji finalnych zabiegów nakładania powłoki kwarcowej. Efektem końcowym będzie otrzymanie powłoki ochronnej, która sprawi, że lakier nabierze połysku i będzie zyskiwał nową większą trwałość.

Powłoka teflonowa

W ostatnim czasie można mówić o chemii i mechanice co zaowocowało powstaniem wyjątkowej metody ochrony karoserii. dzięki swoim właściwościom fizyko – chemicznym zabezpiecza, nadaje głębię i chroni pojazd przed czynnikami zewnętrznymi. To idealny sposób ochrony oraz wyróżnienia auta. Cząstki teflonu bardzo dokładnie przylegają do istniejącego lakieru, docierają do wszystkich istniejących por i tworzą wypełnienie mikroubytków, dzięki czemu powłoka ochronna jest doskonała.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz