• kontakt@powlokiceramiczne.edu.pl

Więcej osób w niedziele czyści samochód niż uczęszcza do kościoła

Więcej osób w niedziele czyści samochód niż uczęszcza do kościoła

Według badań przeprowadzonych niedawno przez Kwik Fit więcej osób spędza czas na rozpieszczaniu swojego samochodu w niedzielę niż uczęszcza na regularne nabożeństwa!

Badanie wykazało, że 6,2 miliona dumnych kierowców (19%) religijnie sprawdza i czyści swój samochód przynajmniej raz w tygodniu, w porównaniu do 4,9 miliona, którzy uczęszczają do kościoła co tydzień. Różnica jeszcze się powiększa, gdy porównamy wyniki w skali miesiąca - 21,5 miliona właścicieli samochodów rozpieszcza swoje pojazdy w porównaniu do 7,6 miliona osób uczęszczających do kościoła.

Najbardziej popularną porą w całym kraju na TLC (Time to love your car) jest czas między 10 a 11 rano w niedzielę, czyli czas, w którym odbywają się tysiące nabożeństw w kościołach w całym kraju. Średnio zmotoryzowani spędzają około 26 minut na odkurzaniu, myciu, woskowaniu i sprawdzaniu poziomów w swoich pojazdach każdego tygodnia, co równa się kolosalnej liczbie 5 milionów godzin tygodniowo spędzanych na TLC.

Mężczyźni spędzają średnio o 9 minut dłużej religijnie czyszcząc swoje pojazdy każdego tygodnia, poświęcając na to średnio 30 minut, podczas gdy kobiety spędzają około 21. Londyńczycy są najbardziej hojni w czasie, który spędzają na TLC z średnio 33 minutami, podczas gdy osoby mieszkające w Walii spędzają mniej czasu z średnio 22 minutami.

Przeciętnie kierowcy twierdzą, że stosują TLC co najmniej raz na 2-3 tygodnie, ale 1,1 miliona przyznaje się do mycia swoich samochodów tylko raz w roku, a ponad 2 miliony nie robi tego wcale!

David White, dyrektor ds. obsługi klienta w Kwik Fit, powiedział: "Zachowanie wiary w regularną konserwację samochodu może nie być duchowo satysfakcjonujące, ale z pewnością może zaoszczędzić pieniądze. Dobrze utrzymane samochody mają większe szanse na zachowanie swojej wartości, a ich właściciele są w lepszej pozycji, aby zauważyć usterki zanim staną się one droższe do naprawienia i bardziej prawdopodobne, że wpłyną na bezpieczeństwo na drodze.

"Kierowcy, którzy zauważyli usterkę lub chcieliby zasięgnąć drugiej opinii, mogą odwiedzić pobliskie centrum Kwik Fit w celu dokonania bezpłatnego przeglądu. Ponieważ większość naszych centrów jest otwarta w niedzielę, istnieje możliwość skorzystania z dwóch różnych rodzajów usług w tym samym dniu."

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz